Stworzyliśmy firmę by zaadresować potrzeby wszystkich strzelców z uprawnieniami dla których najważniejsze są precyzja wykonania i celność broni oraz obsługujących ich rusznikarzy.

Naszym celem jest m.in. zaopatrywanie Was w zamki , osady i surówki luf najlepszych producentów światowych jak Bartlein, Broughton, Krieger, Lilja, Shilen i innych oraz w akcesoria i komponenty, jak również docelowo pomoc w wymianie i instalacji luf jak i również przebudowie posiadanej już broni i jej import dla odbiorców krajowych – posiadamy stosowną koncesję MSWiA. Od marca 2020 uruchamiamy rusznikarnię w Łodzi.

Do Waszych potrzeb będziemy podchodzić indywidualnie – służymy fachową poradą i mamy codzienny kontakt z wiodącymi producentami broni i jej elementów.

Przyjmujemy również zamówienia na istotne części broni – systemy (zamki), osady, itp.

Sprowadzanie surówek luf wyczynowych z USA i innych krajów to długi formalny proces – wiodący producenci potrzebują od 14 – 25 tygodni do przygotowania dostawy i należy uzyskać na nie pozwolenie eksportowe ITAR.

Prosimy z ostrożnością podchodzić do oferowanych na rynku w Polsce surówek luf z “importu prywatnego” i upewnić się iż zostały one legalnie wywiezione z USA wg reguł ITAR  i oclone oraz opodatkowane w Polsce.

Jako standard mamy na stanie profile Krieger i Bartlein wyłącznie cylindryczne o średnicy 1.25” i długości brutto 33” w kalibrach .223, 243, 264, 284, 308 , 338 , 375 i 408 cala.
Można je już zamawiać w naszym sklepie internetowym (zakładka Lufy) z dostawą w ciągu 24h w kraju .

Inne profile i kalibry na zamówienie specjalne.

Mamy także możliwość dostarczać w terminie 21 dni wycinane lufy fińskie ze stali CroMo.

Prosimy byście kontaktowali się z nami z Waszymi potrzebami i sugestiami.