W chwili obecnej współpracujemy z fińską firmą rusznikarską Terasjanne Oy, która na nasze zlecenie może wykonywać usługi dla klientów u siebie w warsztacie rusznikarskim w Finlandii.

Rusznikarz Janne Pietilainen wykonał już wiele wyczynowych i myśliwskich karabinów na bezpośrednie zlecenie klientów z Polski, jednak ta droga jest formalnie skomplikowana i kosztowna od strony logistycznej gdyż coraz mniej firm przewozowych świadczy po rozsądnym koszcie usługę dostawy pojedynczej sztuki broni dla odbiorcy indywidualnego do Polski.

Planujemy wraz z Janne uruchomienie usług rusznikarskich, głownie polegających na wymianie luf wyczynowych oraz produkcji broni customowej sportowej, myśliwskiej i kolekcjonerskiej jak i szeroko pojętych napraw broni, na przestrzeni 1 kw 2019 r po uzyskaniu certfikacji budowanej teraz w Łodzi pracowni rusznikarskiej.

Prosimy pamiętać iż zamawianie broni i zw. z nią usługi jest tylko dla osób posiadających stosowne uprawnienia oraz ważne tzw promesy na zakup broni bądź jej istotnych części.

Osoby chcące posiadać broń a nie posiadające stosownych do tego uprawnień powinny udać się do wydziału WPA Policji stosownym dla miejsca zamieszkania. Nie posiadający pozwoleń na broń i promes nie będą obsługiwani.